Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Lis

Drewniana figurka, którą zrobiliśmy ręcznymi narzędziami z resztek drewna. Zabezpieczona jest naturalnym olejem lnianym i woskiem pszczelim.

50,00 zł
Brutto

Nasze rękodzieło powstaje z warsztatowych odpadów i odrzutów, które nie mogły być już wykorzystane do wyrobu mebli, schodów czy parapetów. Większość zawiera naturalne sęki, rowki czy szczeliny. Zdarzają się również kawałki pochodzące z rozbiórek, starych stodół czy domów. Staramy się pracować ekologicznie, maksymalnie wykorzystując dany kawałek drewna. Do wykończeń używamy naturalnego oleju lnianego i wosku pszczelego lub preparatów posiadających atesty pozwalające na zabezpieczanie nimi zabawek dla dzieci (farby, lakier, olejowosk). Używamy w większości ręcznych narzędzi – cyklin, strugów, dłut, kozików, wiertarek, pił. Nasze przedmioty posiadają skazy, czasem zadrapania, bywają krzywe. Są zawsze inne i tworzone w pełni zaangażowania – nie znajdziesz u nas dwóch identycznych przedmiotów. Nie maskujemy skaz – fotografie oddają stan faktyczny konkretnych przedmiotów.

Opis

Materiał
olcha
Wykończenie
olej lniany i wosk pszczeli
Projekt
Kasia Bury
Wymiary
10 cm x 11 cm

4 innych produktów w tej samej kategorii: